Smakuj!

Zestawy sushi

icon

Zestawy sushi – Otsu Sushi

Sashimi, nigiri, hosomaki, a nawet futomaki. Te nazwy często budzą niepokój wśród gości, którzy nigdy przedtem nie mieli styczności z sushi. Jako najlepsze sushi w Krakowie dysponujemy szerokim wyborem smaków i rodzajów japońskich potraw. Ilość różnorodnych pozycji w menu może jednak przytłaczać. Równocześnie daje ona możliwość znalezienia czegoś odpowiedniego nawet najbardziej wymagającym osobom. Dlatego przygotowane zostały zestawy sushi, które ułatwiają trudny wybór i pomagają wejść w świat tej niecodziennej kuchni. Zobacz, jak wybrać najlepszy zestaw sushi!

Najlepsze sushi w Krakowie - czym są nasze zestawy sushi?

Gotowe zestawy sushi to zestawienia najbardziej wyszukanych i najchętniej wybieranych rolek przez gości. Skomponowane zostały tak, by zaspokoić apetyt nawet wymagających osób. Zestawy sushi z dowozem w Krakowie zapewniają odbiorcą całą gamę smakową. W zależności od ilości osób i preferencji smakowych każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Ryby poddane obróbce termicznej lub surowe. Z owocami morza, bądź wegetariańskie. Wybierając gotowy zestaw sushi, nie trzeba się ograniczać i rezygnować ze swoich przekonań. 

Zestawy sushi

Klasyk set 70,00  zł
Samuraj set 50,00 zł
Fudzi set 70,00 zł
Ego set 105,00 zł
Nigiri set 109,00 zł
Tempura set 95,00 zł
Hot set 105,00 zł
Trio set 129,00 zł
Tokio set 159,00 zł
Special set 255,00 zł
Wege set 55,00 zł

Oferujemy sushi z dowozem. Zamów już teraz!

Zamów online

Dla wszystkich, którzy wolą zjeść dobre sushi w zaciszu własnego domu, oferujemy sushi z dowozem. Obsługiwane obszary sushi z dostawą: Kraków, Wieliczka, Bieżanów, Prokocim, Wola Duchacka, Podgórze, Piaski.

Dla kogo zestawy sushi z dowozem w Krakowie?

Gotowe zestawy sushi to idealny wybór dla osób chcących poznać kuchnie i kulturę japońską. Zawarte w nich zostały najlepsze pozycje. Jednak również osoby często spożywające sushi mogą się na nie śmiało zdecydować. Najlepsze sushi w Krakowie dysponuje szerokim wyborem smaków. Wszystko po to, by zadowolić każdego z gości, bez wyjątków związanych z nietolerancjami, czy upodobaniami. Stworzenie własnego zestawu bywa czasochłonne. Wymaga również poznania wszystkich rolek przygotowywanych przez masterów. W tym celu korzystniej jest zdać się na gotowy zestaw sushi. Ich wybór poszerza horyzonty kulinarne. Nasze zestawy sushi zostały skomponowane tak, by w zależności od preferencji, móc zapewnić gościom różnorodne smaki zgodne z ich upodobaniami. 

Czy gotowe zestawy sushi można modyfikować?

Sushi z dostawą w Krakowie to idealny wybór dla wszystkich ceniących swój cas i wygodę. Zestawy sushi są idealną bazą do wyboru odpowiednich rolek. Najlepsze sushi w Krakowie to jednak nie tylko Nigiri, czy Futomaki. Do poznania pełni smaku japońskich potraw, trzeba czegoś więcej. W naszej ofercie znajdują się różnorodne zupy i sałatki. Pozycje obowiązkowe, które dają możliwość pełnego poznania tej kuchni. Dlatego gotowe zestawy sushi, warto wzbogacać o dodatkowe pozycje. 

Na co zwrócić uwagę wybierając zestaw sushi w Krakowie? 

Gotowe zestawy sushi w Krakowie można podzielić przede wszystkim ze względu na ilość osób, dla których zostały przygotowane. Zamawiając sushi z dostawą w Krakowie,  warto mieć więc na względzie ilość gości. Przyjęło się, że minimalna ilość kawałków przeznaczona dla jednej osoby wynosi 9. Wyjątkiem jest nigiri, które posiada znacznie wyższy współczynnik sytości. Zbyt mała ilość sushi pozostawi niedosyt. W związku z tym, wybierając odpowiedni zestaw sushi, warto kierować się podaną przy nazwie ilością osób. W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy sushi przeznaczone dla jednej, dwóch, a nawet czterech osób.

Wybierając najlepszy zestaw sushi w Krakowie, warto zwrócić uwagę także na indywidualne preferencje smakowe. W ofercie znajdują się bowiem pozycje zawierające wyłącznie rolki smażone w tempurze lub pieczone, a także składające się z samych surowych ryb i owoców morza. W zależności od własnych upodobań można śmiało wybrać idealny zestaw sushi dla siebie i swoich bliskich. 

Z uwagi na wysoki szacunek do gości, stworzyliśmy także zestaw sushi dedykowany wegetarianom. W jego skład wchodzą rolki, koszyczki ryżowe, a także nigiri pozbawione ryb. 

Jaki zestaw sushi wybrać na początek?

Najlepsze gotowe zestawy sushi z dowozem w Krakowie zostały stworzone z myślą również o nowych gościach. Osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały kuchni japońskiej, mają często największy problem z wyborem odpowiednich dla siebie pozycji. Zadanie to znacznie ułatwiają gotowe zestawy sushi. Pozwalają one poznać różnorodność dań i smaków tej kultury. Jakie zestawy sushi są najlepsze, by mieć jak największe rozeznanie, które daje możliwość wyboru i poznania swoich preferencji?

TOKIO SET

Jeden z idealnie skomponowanych zestawów dających szerokie spektrum różnorodności sushi. Japońska kuchnia najlepiej smakuje w towarzystwie. Dobrze jest więc spróbować jej z przyjaciółmi. Ten zestaw przygotowany został z myślą o czterech osobach. Wspólna kolacja z zaprzyjaźnioną parą? Idealna okazja na otwarcie swoich horyzontów na nowe smaki. W skład Tokio Set wchodzą sztandarowe rolki najlepszego sushi w Krakowie, bez których nie da się dobrze poznać tej kuchni. Kalmar w tempurze, czy surowy łosoś. Futomaki wege oraz uramaki z paluszkiem krabowym. Taka różnorodność daje możliwość wyboru i trafia w gust nawet najbardziej wymagających podniebień. To ważne, aby na początku przygody z kuchnią japońską spróbować wielu rodzajów rolek, poznać smak różnych ryb i strukturę każdej pozycji. Każdy człowiek lubi coś innego. W związku z tym to, co smakuje jednym, nie będzie interesowało innych. Właśnie po to najlepsze zestawy sushi w Krakowie łączą w sobie wszystko, co najważniejsze, jednocześnie dają wybór gościom.