component-box-01-child

Sushi z dowozem

Wieliczka

Poznaj Wieliczkę

Sushi Wieliczka z dowozem

Na pytanie, z czym kojarzy Ci się Miasto Kraka, odpowiadasz smok Wawelski i zamek królów. Tak odpowiada też większość turystów. My natomiast mówimy: z najlepszym w Krakowie sushi. Zachęcamy Cię do naszego przewodnika po tym mieście i jego wyjątkowych smakach.

Dlaczego naszą restaurację sushi w Wieliczce uznano za wyjątkową?

Nie boimy się przyznać: jesteśmy unikalną w Krakowie restauracją sushi. Przede wszystkim zawsze dbamy o jakość naszych dań.

Nikogo też nie dyskryminujemy. Jeśli więc cierpisz na alergię pokarmową, zamów w Krakowie dostawę bezglutenowego sushi. Gwarantujemy, że jakością nie będzie się ono różnić od tradycyjnej wersji.

Jeśli zdecydujesz się natomiast odwiedzić nasz lokal, z pewnością docenisz klimat współczesnej Japonii. W kilka minut przeniesiesz się bowiem do kraju kwitnącej wiśni i zapomnisz o codzienności za oknem restauracji sushi w Krakowie.

Zamawiając najlepsze sushi w Krakowie na dowóz, masz natomiast gwarancję, że otrzymasz je świeże, w dość szybkim czasie, a nasz dostawca powita Cię szerokim uśmiechem i radosnym „Ohayo”.

Nie wierzysz? Sprawdź sam, jak działa nasza dostawa sushi w Krakowie. Nasze sushi dowozimy w Krakowie Piaskach. Oferujemy też m.in. sushi w Wieliczce, sushi w Podgórzu oraz sushi w Prokocimiu. Dowieziemy Ci nasze sushi w Krakowie tam, gdzie będziesz akurat przebywał.

Co łączy Wieliczkę i ulicę Wielicką?

Jesteśmy tam, gdzie najbardziej nas potrzebują. Wiemy bowiem, jak w codziennym natłoku obowiązków, przytłumieni stresem i ogromem problemów, ważny jest zdrowy i smaczny posiłek. 

Jedną z najbardziej znanych w Krakowie ulic jest Wielicka. Łączy ona słynne miasto Kraka z Wieliczką. Znajdują się przy niej najważniejsze obiekty miasta, m.in. Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Dworzec Kolejowy, Stary Cmentarz Podgórski, dwa zabytkowe kościoły, park, Polsko-Amerykański Instytut Pediatrii oraz Galeria Mozaika, a w niej nasza restauracja z dowozem sushi w Krakowie i Wieliczce - Otsu sushi.

Wiemy, jak w codziennym natłoku obowiązków, przytłumieni stresem i ogromem problemów, ważny jest zdrowy i smaczny posiłek. Po zjedzeniu, w naszym lokalu w Krakowie sushi, od razu nabierzesz ochoty i energii do dalszego działania. Oferujemy przekąski i dania główne oparte wyłącznie na świeżych i sprawdzonych składnikach. Nasze sushi nie świeci w ciemności, a jedynymi polepszaczami smaku są naturalne zioła i sosy.

Czy na historyczne uczty na Wawelu zamawiano dowóz sushi?

W historycznym Krakowie, na królewskich stołach znajdowały się głównie dania mięsne.

Były tłuste, „ciężkie” i popijane piwem. Czy wiesz, że nasi regionalni przodkowie za fanaberie uznali również świeże warzywa sprowadzone z Włoch przez Bonę? Wyobrażasz zatem sobie, co by powiedzieli, gdyby zaproponowała im jeszcze dowóz sushi na terenie Krakowa? Zapewne zapewniliby jej szybki powrót do słonecznej Italii.

Być może dlatego nasi regionalni rodacy doceniają podawane przez nas tak dobre sushi w Krakowie. Jeśli uważasz, że się przechwalamy, przyjdź i sam sprawdź, jak smakują nasze Maki, Sashimi z łososia lub tuńczyka i Nigiri. Nie musimy się bać Twojej oceny, bowiem najlepszą rekomendacją są liczne zamówienia na nasze dostawy sushi w Krakowie.

Kulinarny Kraków

Kraków można zwiedzać na wiele sposobów. Możesz kroczyć śladami królów, legend, zabytków. Najprzyjemniejsze jednak są podróże kulinarne.

Dzięki nim pobudzisz zmysły smaku, dotyku, węchu i wzroku. Gdy na Twoim talerzu restauracja poda Ci dania niezwykłe, historyczne, pełne smaku i aromatu, z pewnością nabierzesz ochoty na kolejne wyprawy.

Nie zapomnij jednak, aby spróbować również współczesnej kuchni, np. najlepszego w Krakowie sushi.

W przerwie odwiedzania najlepszych krakowskich lokali gastronomicznych koniecznie odwiedź również Dwór Kraka i grotę smoka. To właśnie na Wawelu mieszkała słynna Włoszka – królowa Bona. Wprawdzie nie przywiozła do Krakowa sushi, ale włoszczyznę tak. To dzięki niej dziś możemy zajadać się selerem, brokułami, kalarepą, czy kalafiorem.

Niezapomniana Wieliczka

Nieopodal Krakowa położona jest Wieliczka. Miasto, które znane jest przede wszystkim z kopalni soli. 

Pod koniec lat 70. ubiegłego wieku, ten 9. poziomowy obiekt wpisano na Listę UNESCO. Nic dziwnego, nie ma chyba nic piękniejszego na świecie, niż tutejsze groty solne.

Wprawdzie w naszej restauracji sushi w Krakowie ani do sushi z dowozem nie wykorzystujemy soli z tutejszej kopalni, aczkolwiek nadal ona jest tu pozyskiwana w ilości kilkunastu tysięcy ton w ciągu roku.

Koniecznie zobacz też klasztor franciszkanów. To zakon, który dość często pości, dlatego uważamy, że powinni oni skorzystać z oferty dowozu sushi w Krakowie. W końcu to danie wielkopostne, składające się głównie z ryb i ryżu. Najprawdopodobniej jednak sami je sobie przygotowują. Trudno ich o to spytać, bowiem są bardzo skromni i pilnie strzegą swych tajemnic. Jednak ich piękne ogrody dostępne są dla gości i naprawdę warto je zobaczyć.