Dowiedz się, kim jesteśmy

Więcej o nas

icon

Doświadczenie i pasja

Miszito – Otsu sushi master

W naszym menu znajdziecie Państwo oryginalne japońskie sushi doprawione doświadczeniem i pasją.  W naszej karcie dostępne są tradycyjne japońskie smaki jak nigiri, sashimi oraz autorskie kompozycje, charakteryzujące się idealnym doborem składników: m.in. warzyw, owoców, ryb i sosów.

Mistrz Miszito przygotowuje dla Was pyszne Sushi

W Otsu Sushi Kraków, Szef Miszito stworzył autorskie sushi, w którym umieścił wyjątkowe połączenia smaków dostępne tylko w naszej restauracji.  Jeśli w naszym menu zabrakło Waszego ulubionego dania, zapytajcie o nie obsługę- nasz Sushi Master z pewnością przygotuje dla Was coś wyjątkowego, bezbłędnie trafiając w Wasze upodobania smakowe.

Dla naszych gości przygotowaliśmy szeroką ofertę sushi oraz potraw inspirowanych kuchnią japońską, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Każde danie powstaje ze szczególną starannością i dbałością o najwyższą jakość.

Wierzymy, że obok doskonałego smaku równie ważny jest wygląd serwowanych dań, dlatego każda potrawa opuszczająca naszą kuchnię jest wyjątkowo smaczna i pięknie zaaranżowana. Wybieramy sprawdzone i najświeższe składniki od lokalnych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że serwujemy naszym gościom to, co najlepsze.

Praca jest naszą pasją. Lubimy to co robimy, a zadowolenie naszych gości jest dla nas priorytetem.

Sushi na dowóz

Wszystkim tym, którzy mają ochotę rozkoszować się azjatyckimi smakami w zaciszu własnego domu, oferujemy opcję sushi z dowozem. Obsługiwane obszary sushi z dostawą: Kraków, Wieliczka, Bieżanów, Prokocim, Wola Duchacka, Podgórze, Piaski.

Gwarantujemy, że dowiezione dania zachwycą jakością i smakiem, umilając czas. Dla wygody naszych Gości oferujemy możliwość zamawiania telefonicznego, przez naszą stronę internetową oraz przez dedykowaną aplikację.

opis zdjecia
icon

Oferta dla każdego

Sushi bezglutenowe Kraków

Sushi bezglutenowe w Krakowie to ciągle rzadkość. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości, umieściliśmy w naszym menu pozycje bezglutenowe, bezpieczne dla osób nietolerujących glutenu chorujących na celiakię.

Wielu osobom, które na co dzień nie zmagają się z poszukiwaniem restauracji bezglutenowych, może się wydawać, że sushi w całości jest bezglutenowe. Niestety tak nie jest, jednak w naszej restauracji dostępne są pozycje w pełni bezglutenowe, przygotowywane ze szczególną starannością wyłącznie ze sprawdzonych produktów z czystymi etykietami.

W naszym menu każda pozycja oznaczona jest symbolami alergenów, które w niej występują, tak aby osoby cierpiące na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, mogły w pełni rozkoszować się smakiem sushi.